ORCID

Данко Антоніна Юріївна, молодший науковий співробітник, соціальний педагог, практичний психолог.

Коло наукових інтересів:   дослідження партнерської взаємодії керівництва закладів освіти  та педагогічних колективів  з іншими учасниками освітнього процесу; державно-громадське та державне партнерство в освітньому процесі;  педагогіка партнерства; психолого-педагогічне консультування; професійна етика педагога; професійно-етична культура соціального педагога та психолога; робота з учнями, які пережили травмуючі події; психологічні дослідження особистості учнів та психолого-педагогічного мікроклімату в закладах освіти для  створення сприятливого навчального середовища  та гармонійного розвитку учнів.  

Творчий шлях: у 2010 році закінчила Чернівецький національний  університет імені Юрія Федьковича, 2011 р. – отримала ступінь спеціаліста; з 2013 р. по 2021 р. працювала соціальним педагогом в Скандинавській  гімназії м. Києва; в 2020 р. почала працювати в інституті педагогіки НАПН України- наукова робота (за сумісництвом); з 26.08 2021 р. почала працювати в фізико-математичному Ліцеї № 142 м. Києва (основне місце роботи).

Державно-громадська взаємодія: зустрічі з представниками ЦСССДМ ( з питань протидії будь-яким видам насильства в навчальних закладах), ГО «Ла-Страда Україна» та ін., зустрічі з батьками учнів ліцею № 142 (для кращого розуміння батьківсько-дитячих відносин та їх коригування за потреби), зустрічі та круглі столи з вчителями та адміністрацією ліцею щодо формування дружнього середовища для успішного навчання ліцеїстів; виявлення та обгрунтування особливостей державно-громадського управління у закладах загальної середньої освіти різних типів і підпорядкування на засадах партнерства.

Сертифікати: Захист прав людей з інвалідністю; Сервіси для створення сучасних та стильних презентацій ; «Артскрабінг як інструмент навчання та психологічного розвантаження»; Сертифікат від тренінгової компанії Основа,  курс “Основи психології”; «Школа знавців права»- від Кафедри теорії та історії держави і права Національного університету біоресурсів і природокористування України»; «Безпечне інтернет-середовище»; «Критичне мислення для освітян»; «Протидія та попередження булінгу в закладах освіти»; «Усе, що треба знати для забезпечення прав підлітків в Україні»; «Тривожні розлади та панічні атаки»- (КГУ); «Сучасні технології інклюзивного навчання»-(Казанічер Олена); Сертифікат міжнародної федерації арт-терапії, курс “Основи психології”; “Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе” сертифікат від  ГО “Ла-Страда Україна”.Сертифікат від університету Драгоманова, курс “Основи психології”;