Курси підвищення кваліфікації

Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України запрошує на курси підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури, вчителів зарубіжної літератури, які викладають або планують викладати у 5-х класах за новим державним стандартом базової середньої освіти.
Напрям – розвиток професійних компетентностей: знання навчального предмета, фахових методик, технологій.
Форма навчання: дистанційна.

Освітня програма розроблена згідно з вимогами до впровадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою, зокрема підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за спеціальністю «014. Середня освіта за відповідною ліцензією. Програми розраховані на 15 навчальних годин або 0.5 кредиту ЄКТС (зарубіжна література) та 30 навчальних годин або 1 кредит ЄКТС (українська мова та література) з урахуванням самостійної роботи.
Зареєструватися на курси підвищення кваліфікації за темою «Навчання української мови та літератури у Новій українській школі» та залишити заявку на отримання сертифікату можна за посиланням: https://forms.gle/CxCgEzh2NгAM39GN8

Зареєструватися на курси підвищення кваліфікації за темою «Навчання зарубіжної літератури у Новій українській школі» та залишити заявку на отримання сертифікату можна за посиланням: https://foгms.gle/YhXaE4aAip3CsxQz8

Курси підвищення кваліфікації складаються з 6 навчальних занять та підсумкового оцінювання з гнучким графіком переглядів, щоб кожен з учасників зміг обрати зручний для себе час навчання. Розклад, новини та посилання на вщео трансляції навчальних занять надсилатимуться на електронну адресу, зазначену під час реєстрації.

Навчання, оцінювання, сертифікація – безкоштовні.