Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах становлення нової української школи (досвід воєнного часу)»

28 березня 2024 року

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Структура і компонентний склад громадянської компетентності учнівства різних вікових груп: психолого-педагогічні студії, відображення в директивних документах, прогнозування майбутніх вимог до переліку складників.

2. Цілі і завдання, вікові особливості, зміст і засоби, контроль і оцінювання результатів формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в процесі становлення Нової української школи.

3. Досвід формування громадянської компетентності українського учнівства різних вікових груп в умовах війни.

4. Організація методичної (науково-методичної) роботи закладів загальної середньої освіти, спрямованої на навчально-методичне забезпечення формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах війни.

5. Підготовка педагогічних працівників закладів системи загальної середньої освіти України до формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах становлення Нової української школи.

ФОРМА УЧАСТІ В РОБОТІ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • очна участь у засіданні;
  • дистанційна участь у засіданні (за допомогою вебсервісу Google Meet);
  • публікація тез доповіді в збірнику конференції.

Участь у конференції безкоштовна.

Для участі в конференції (включення до її програми, отримання (безкоштовно) електронного свідоцтва про участь у конференції у pdf-форматі (вказано 6 годин (за умови виступу з презентацією і надання тез доповіді – 15 годин, виступу без надання тез доповіді/лише надання тез доповіді – 10 годин) необхідно до 24 березня 2023 року включно заповнити Гугл-форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1Lrn0ODyaevDcbgn1E_YXvwfrr5rkaUkbN4CVGdQ6UEQ/edit?usp=drivesdk

або заповнити подану нижче заявку на участь у конференції і надіслати її на пошту naukkonf@ukr.net.

УВАГА!

Для очної участі в роботі конференції необхідно 28 березня 2024 року до 11.30 приїхати до гімназії №178 міста Києва, яка розташована за адресою: м. Київ, проспект Повітрофлотський, 22.

Для дистанційної участі в роботі конференції необхідно 28 березня 2024 року до 11.55 приєднатися до зустрічі у вебсервісі Google Meet за посиланням на відеодзвінок: https://meet.google.com/fip-tkef-qgg.

Для публікації тез доповіді (нижче поданий зразок їх оформлення, якого необхідно суворо дотримуватися) необхідно надіслати їх до 24.03.2024 року включно за електронною адресою naukkonf@ukr.net.

Інформаційний лист