Європейська якість навчання для кращої успішності учнів Нової української школи

В трагічний період для історії країни важливим є підтримка економіки на населення в усіх галузях. Тому українська наука підтримує підвищення кваліфікації «Європейська якість навчання для кращої успішності учнів Нової української школи», яку Інститут педагогіки НАПН України надає в межах Модуля Жана Моне і проводитиме у форматі інтенсивної літньої школи. Сьогодні під керівництвом провідних науковців та освітніх експертів як Олег Топузов, Людмила Калініна, Оксана Заболотна, Дарина Васильєва, Олена Локшина, Марина Загорулько, Петро Британський стартував 1 освітній день.

Виклики, повітряні тривоги, освітнє навантаження долають вчителі країни для європейського освітнього майбутнього. Протягом інтенсивних 2-х тижнів плідної роботи учасники підвищать свою обізнаність та практичні навички щодо створення завдань PISA.

В сучасних реаліях важливо демонструвати, що українські освітяни прагнуть підтримати освіту країни, навчати учнів за інноваційними методиками, набувати умінь аналізувати й створювати авторські завдання на основі пробних тестових запитань OECD PISA та задачі, які за обсягом або змістом схожі на ті, що пропонують у вимірювачах PISA.