Автор: Твердохліб І.А., Завадський І.О., Коршунова О.В., Семко Л.П.

Бібліографічний опис

Прикладна спрямованість навчання інформатики в гімназії: методичний посібник. [Електронне видання] / кол. авт.: Твердохліб І.А., Завадський І.О., Коршунова О.В., Семко Л.П., Київ: Видавничий дім «Освіта», 2024. 112 с.

Анотація

В методичному посібнику розглянуто загальні педагогічні підходи щодо реалізації прикладної спрямованості навчання інформатики в гімназії, зокрема, виокремлено дидактичні засади організації практико-орієнтованого навчання, з’ясовано місце і роль прикладних завдань в шкільному курсі інформатики і важливість їх розв’язування для формування ключових та інформатичних компетентностей учнів. В другому розділі виконано добірку завдань прикладного спрямування відповідно до змістових доменів шкільного курсу інформатики в гімназії та описано методичні рекомендації розв’язування практико-орієнтованих завдань.
Методичні рекомендації можуть бути корисні вчителям закладів загальної середньої освіти, методистам, викладачам та студентам педагогічних закладів вищої освіти, співробітникам інститутів підвищення кваліфікації вчителів.

Переглядів: 71

Завантажити