Автор: Гупан Н., Ремех Т., Сєрова Г.

Бібліографічний опис

Гупан Н., Ремех Т., Сєрова Г. Розвиток громадянської активності та патріотизму учнів на уроках предметів і курсів громадянської та історичної освітньої галузі : методичні рекомендації. [Електронне видання] / Н.Гупан, Т.Ремех, Г.Сєрова. – Київ : Видавничий дім «Освіта», 2024. – 133 с.

Анотація

Методичні рекомендації присвячені теоретичним аспектам і практичним проблемам формування патріотизму й громадянської активності учнів засобами предметів і курсів громадянської та історичної освітньої галузі в базовій ланці Нової української школі. В них викладено окремі теоретичні положення щодо завдань формування патріотизму та громадянської активності учнівства, схарактеризовано методику проєктної діяльності учнів, методи та прийоми формування патріотизму та громадянської активності здобувачів освіти в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти.
Методичні рекомендації стануть у пригоді учителям історії та громадянської освіти, викладачам кафедр методики навчання педагогічних інститутів та університетів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, студентам та аспірантам.

Переглядів: 23

Завантажити