Вже традиційно, напередодні початку нового навчального року проводиться методичний нетворкінг з освітянами Буковини.
Цьогоріч він відбувся 22 серпня і був присвячений проблемам організації освітнього процесу у початкових класах закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою.
Нетворкінг зібрав науковців, працівників ТГ, керівників професійних методичних спільнот, учителів початкових класів. До участі в заході були запрошені співробітники відділу початкової освіти імені О.Я. Савченко Інституту педагогіки НАПН України Оксана Петрук і Тетяна Юношева. Предметом обговорення учасників були особливості впровадження формувального оцінювання навчальних досягнень молодших школярів в Новій українській школі, ефективні способи навчальної мотивації учнів початкових класів в умовах кризового періоду, особливості організації процесу навчання української мови як державної в умовах воєнного стану, виклики сьогодення для педагога Нової української школи.
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/netvorkinh_2-1024x538.jpeg)
![](https://undip.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/netvorkinh_3-1024x547.jpeg)