27 травня  в межах щорічної конференції «Музейна педагогіка в науковій освіті», яку вже третій рік поспіль проводять Національна академія педагогічних наук України, Національна академія мистецтв України та Національний центр «Мала академія наук України», як відповідь на виклики, що постали перед суспільством у період пандемії, відбувся круглий стіл «Музейна педагогіка в умовах пандемії COVID-19».

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.

Учасників круглого столу вже традиційно привітали президент Національного центру «Мала академія наук України», академік НАН України і НАПН України Олексій Довгий, віцепрезидент НАПН України, академік НАПН України Олег Топузов, віцепрезидент НАМН України Валерій Бітаєв.
У межах заходу відбулася презентація колективної монографії «Музейна педагогіка в науковій освіті». Монографія, що стала результатом тривалої співпраці авторів – представників освіти, науки та мистецтва, акцентуючи на міждисциплінарному зв’язку музейної педагогіки з різними галузями науки, містить як теоретичні напрацювання, так і практичний досвід педагогічної діяльності природничих, науково-технічних, мінералогічних, університетських та художніх музеїв України.