google scholar
ORCID

Ільчук Ірина Юріївна, науковий співробітник відділу.

Коло наукових інтересів: методика навчання англійської мови у ЗЗСО, інноваційні підходи у навчанні іноземної мови, проблеми організації навчального середовища для розвитку мислення дітей засобами іноземної мови, розвиток критичного мислення здобувачів ЗСО у процесі навчання англійської мови.

Творчий шлях. 2014 р. отримала ступінь магістра за спеціальністю «Філологія. Мова та література (англійська мова та зарубіжна література)» у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, диплом з відзнакою. З 2016 р. і дотепер навчається в аспірантурі за напрямом 011 «Науки про освіту» в Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України. Працює над дисертаційною роботою «Технологія розвитку критичного мислення учнів основної школи у процесі навчання іноземних мов». У 2012 р. стала преміантом Київського міського голови за успіхи  у навчанні, наукову діяльність та громадську активність.

2013-2014 н.р. – вчитель зарубіжної літератури ЗЗСО №1 м. Києва, 2014-2014-2016 р.  вчитель англійської мови ЗЗСО (спеціалізована школа) №317 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов та образотворчого мистецтва.

Автор понад 20 наукових праць.