ORCID

Яковчук Михайло Володимирович, науковий співробітник.

Коло наукових інтересів: інноваційні технології навчання іноземних мов, інтегроване навчання іноземних мов, розвиток обдарованості особистості, методика навчання іноземних мов у ЗЗСО.

Творчий шлях. 2000 р. закінчив факультет романо-германської філології Волинського державного університету імені Лесі Українки (нині Волинський національний університет імені Лесі Українки; спеціальність  «Німецька мова та література», кваліфікація «Філолог, викладач німецької  мови та літератури і англійської мови»).

Учитель німецької мови у комунальному закладі «Луцька гімназія №18 Луцької міської ради Волинської області; науковий співробітник відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України.

Заслужений учитель України, учитель вищої категорії, учитель-методист. Почесні грамоти Волинської обласної державної адміністрації; Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації; Управління освіти Луцької міської ради.

Переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Німецька мова».

Мультиплікатор всеукраїнського рівня Гете-Інституту. Бере активну участь у міжнародних семінарах та пілотних проєктах Німецького культурного центру «Гете-Інститут», Австрійського культурного центру «КультурКонтакт Австрія», Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти та проводить майстер-класи з питань методики навчання німецької мови в закладах загальної середньої освіти як Волинської області, так й інших областей України. Здійснює експертизу підручників та бере участь у конкурсах та проєктах, які пропонує Міністерство освіти і науки України.

Фахівець у галузі теорії та методики навчання іноземних мов. Автор посібників з німецької мови для закладів загальної середньої освіти. Автор і співавтор наукових праць, серед яких навчальні посібники, методичні рекомендації, навчальні програми з питань навчання іноземних мов у ЗЗСО.