ORCID
google scholar

Деркач Анна Сергіївна, молодший науковий співробітник відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України.

Коло наукових інтересів: інформаційні технології; теорія та методика навчання інформатики, англійської мови в закладах загальної середньої освіти; методика навчання інформатичних дисциплін у закладах вищої освіти; методика навчання 3D моделювання; впровадження віртуальної та доповненої реальності в навчальний процес.

Творчий шлях. У 2019 р. закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика) та здобула кваліфікацію «викладач інформатики закладу вищої освіти, вчитель інформатики та англійської мови закладу загальної середньої освіти». З січня 2019 року по серпень 2022 рр. працювала вчителем інформатики. У 2022 році вступила до аспірантури за спеціальністю «Теорія та методика навчання інформатики» до Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (нині Український державний університет імені Михайла Драгоманова). З жовтня 2022 року і донині працюю в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова на посаді старшого викладача кафедри інформаційних технологій та програмування. З січня 2024 року працюю за сумісництвом в Інституті педагогіки НАПН України.

Є автором науково-методичних статей, навчального посібника та матеріалів конференцій.