ORCID

Гринюк Оксана Сергіївна, науковий співробітник.

Коло наукових інтересів: інтеграція змісту загальної середньої освіти, технологія формування наукової картини світу, образу світу, екологічної свідомості учнів 5-11 класів розроблення навчально-методичного забезпечення моделі освіти сталого розвитку «Довкілля» (1-11 кл.).

Творчий шлях. 2002–2007 рр. навчалася в Полтавському державному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка (спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія. Психологія»). 2007–2008 рр. – Магістратурі Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка (спеціальність: «Управління навчальними закладами»). Січень 2007 р. – грудень 2015 р. – робота в Полтавській гімназії «Здоров’я» № 14 на посаді вчителя біології, екології, основ здоров’я, природознавства.
У 2007 році почала працювати над темою «Формування валеологічної культури учнів». Підготувала збірку матеріалів з теми: «Валеологічна культура: теорія та практика».
З 2008 року є керівником шкільної ДЮП (дружини юних пожежних). Разом з учнями активно брала участь у біологічних акціях, таких як «Птах року», «Парки легені міста», «Юний натураліст», що сприяли формуванню екологічної культури школярів.
У 2011–2012 н.р. була керівником 2-ох наукових робіт МАН, які захищали учениці 10 та 11 класів й отримали перші місця на міському етапі, та призове на обласному етапі. У цьому ж навчальному році підготувала ученицю 10 класу до міської олімпіади з екології, де вона посіла І місце.
Листопад 2012 р. і донині – працює в Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Співавтор навчальної програми для закладів загальної середньої освіти «Природничі науки 10-11 клас (інтегрований курс)», підручників «Природознавство-10» і «Природознавство-11» та методичних посібників для вчителів 10-11 класів.
Має понад 100 друкованих праць з проблем інтеграції змісту загальної середньої освіти, технології формування наукової картини світу, образу світу, екологічної свідомості та екологічної культури учнів 5-11 класів.
Співорганізатор і учасник 7 науково-практичних конференцій міжнародного та всеукраїнського рівнів, що проводились під керівництвом відділу інтеграції змісту загальної середньої освіти.

Нагороджена Грамотами МОН, Національної академії педагогічних наук України.