ORCID

Педенко Валентина Павлівна, молодший науковий співробітник.

Коло наукових інтересів: інтеграція змісту загальної середньої освіти, розроблення навчально-методичного забезпечення моделі освіти сталого розвитку «Довкілля» (1-11 кл.).

Творчий шлях. 1986 р. закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка, спеціальність: «Математика і фізика». З серпня 1986 р. і донині працює в Полтавській середній школі № 9 (зараз ЗОШ І-ІІІ ст. № 9). З жовтня 2018 р. і донині працює в Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Нагороджена Грамотою Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради за підготовку переможця Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики і вагомий внесок у розвиток і підтримку обдарованої молоді,
Подякою адміністрації Полтавської гімназії №9 за натхненну сумлінну працю, високу професійну майстерність (2013), Грамотою Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради за підготовку учня, що отримав найкращий результат у міському моніторингу з математики (Полтава 2012), Подякою Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради за високий рівень виховної роботи з класними колективами, розвиток творчих особистостей та згуртованості учнів під час навчально-виховного процесу (Полтава 2007).