26 березня 2024 року у Демидівському ліцеї відбулося друге засідання обласної педагогічної студії Рихлик Тамари Іванівни, учителя географії, Заслуженого учителя України з теми «Географічні знання у формуванні особистості громадянина України».
В роботі педагогічної студії взяли участь вчителі географії Київщини та головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України Роман Гладковський, доктор педагогічних наук, завідувачка відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України Тетяна Назаренко, завідувач відділу географії та економіки КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Валерій Совенко. Жвава дискусія виникла навколо питання щодо особливостей викладання географії у 7 класі за програмою НУШ. Після короткого теоретичного вступу «Кроссенс – теорія і практика використання» у форматі «Ефективна трійка» географи вчилися складати головоломку нового покоління.
Наступний етап роботи виявився не менш пізнавальним – розробка «Хвилинок патріотизму» на основі інтеграції знань з дисциплін природничої та гуманітарної галузей. Учителі створили мобільні творчі групи за інтересами: до географів приєдналися учителі хімії, української мови та літератури, історії України та всесвітньої історії. У групу інтеграції географії з етнографією доєдналися учні 11 класу. Особливу зацікавленість викликала саме їхня робота – проєкт молодіжного етнохабу під девізом: «Роби своє! Зі свого! Для своїх» Кожен презентував свою мрію – майстерню «У Бондаря», жіночий етноклуб «Мальви», Школу бойового гопака козака Івана, етнокафе «Смаки України», музичну студію «Вечорниці у Сашка».
Захід відбувався на високому науковому, методичному та професійного рівнях.