29 червня 2023 р. члени проєктної групи «Європейський дослідницький простір як орієнтир розвитку педагогічної науки в Україні: інформаційний хаб Інституту педагогіки НАПН України» (Топузов О. М., Локшина О. І., Джурило А. П., Шпарик О. М., Мельник І. М.) взяли участь в VII міжнародній конференція Української асоціації дослідників освіти.

В рамках панельної  дискусії 4 «Калейдоскоп ідей: проєкти членів УАДО» керівник проєктної групи Олена Ігорівна Локшина, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, завідувачка відділу порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН України розповіла про проміжні результати реалізації проєкту «Європейський дослідницький простір як орієнтир розвитку педагогічної науки в Україні: інформаційний хаб Інституту педагогіки НАПН України».

Олена Ігорівна представила часникам заходу розроблену електронну платформу «ERA for Development», на якій щомісяця розміщуються інформаційні бюлетені, які присвячені різним аспектам функціонування Європейського освітнього простору: історія його створення та розбудови, цілі та стратегії ЄДП, програми, які реалізуються в його рамках.

Також Локшина О. І. поділилася з учасниками конференції проміжними результатами опитування українських освітян, яке проводилося в рамках проєкту з метою дізнатися про потреби українських освітян у знаннях щодо орієнтирів та досвіду ЄС у галузі досліджень задля підготовки та розповсюдження інформації з питань Європейського дослідницького простору.

Ознайомитись з презентацією можна за посиланням.